Wybrzeże Rewalskie
Rewal
Rewal i okolice to wizytówka polskiego wybrzeża. Piękne, czyste plaże, szumiące morze, wygodne pensjonaty, zadbane uliczki, mnóstwo sklepików, kramików, restauracji, barów, kafejek, klubów, lodziarni… Wydawać by się mogło, że jest już wszystko, że niczego więcej nie trzeba, ale Gmina nie ustaje w staraniach. Nasyciwszy region atrakcjami, jakie tylko może sobie wymarzyć Turysta spędzający tam lato, rozpoczęła projekt stworzenia nadmorskiego kurortu całorocznego. Efekty tego możemy oglądać już dziś – Rewal i okolice, rozświetlone przepiękną iluminacją, pokazują piękno nadmorskich miejscowości zimą, kiedy morze skuwa lód, a plażę i romantyczne uliczki oprósza biały puch. Roześmiane, kolorowe, pełne atrakcji latem, a bajkowe i tajemnicze zimą Wybrzeże Rewalskie zaprasza przez cały rok!
Co warto zobaczyć
Atrakcje
Najważniejsze atrakcje w Rewalu i okolicy.
W centrum miasta
Aleja Róż

Aleja Róż i Zakochanych w Rewalu to popularny deptak znajdujący się nadmorskim kurorcie Rewal, położonym nad Bałtykiem. Jest to idealne miejsce na romantyczny spacer dla par, którzy chcą poczuć romantyczną atmosferę i zobaczyć piękne widoki.

Piękne widoki
Platforma Widokowa

Platforma widokowa w Rewalu to popularny punkt widokowy znajdujący się na klifie, który wychodzi na Morze Bałtyckie. Znajduje się na końcu Alei Róż i Zakochanych i oferuje wspaniałe widoki na morze, plażę i okoliczne lasy.

 

Wspaniałe widoki
Latarnia Morska

Latarnia Morska w Niechorzu to jeden z najważniejszych punktów orientacyjnych na polskim wybrzeżu.

Jest otwarta dla zwiedzających, którzy mogą wejść na jej szczyt i podziwiać widoki na Morze Bałtyckie oraz okoliczne tereny.

Zabytek
Ruiny w Trzęsaczu

Ruiny w Trzęsaczu to zabytkowe pozostałości po średniowiecznym kościele oraz zamku, które zostały zniszczone przez erozję wybrzeża.

W pobliżu znajduje się muzeum, które prezentuje historię Trzęsacza oraz zabytki z okolicznych wykopalisk archeologicznych.

NASZ DRUGI OBIEKT
Willa Magdalena
Chcesz spędzić udane wakacje lub urlop w Rewalu, jednak z jakiegoś powodu Willa Lenka nie jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie? Zapraszamy do zapoznania się z naszym drugim obiektem Willa Magdalena, która znajduje się w bliskiej odległości do plaży.
Zobacz
Willa Lenka
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel